Search
Close this search box.

Playtime?

Informacje dodatkowe

Autor

Oprawa

Twarda

Stan

Wydawnictwo

Cena:

33,00 

4 w magazynie

Profesjonalna Obsługa

Bezpieczna Wysyłka

30 Dni Na Zwrot

.

Opis

This funny picture book ode to the struggles of bedtime is perfect for fans of Mo Willems’s Don’t Let the Pigeon Stay Up Late!

Bedtime can be a challenge for the best of us. But when you’re a fun-loving, overactive pet gorilla, bedtime is downright hard. Who would want to go to sleep when Playtime is so much more fun? But the gorilla’s responsible friend thinks enough is enough; no more fun and games. It’s not Playtime–It’s Bedtime! So the boy turns off the lights and the gorilla goes . . .

Well, definitely NOT to sleep!

Using only two words–Playtime and Bedtime–and an abundance of clever, giggle-inducing artwork, Playtime! is simple yet richly creative and bursting with childlike humor. Your own little gorilla will find it irresistible.

Informacje dodatkowe

Autor

Oprawa

Twarda

Stan

Wydawnictwo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Playtime?”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Anna Żuchowska
Anna Żuchowska
2023-11-09
Właśnie otworzyłam paczkę! Mystery box-20 książek wybieranych losowo! To co tam zobaczyłam przerosło moje oczekiwania! Absolutny hit! Polecam wszystkim Zieloną Żyrafę!
Klaudia Lo
Klaudia Lo
2023-08-02
Polecam gorąco piękne książki w świetnych cenach, szybka wysyłka. Przemiła obsługa ❤️ kupujemy tu regularnie.
Patrycja Kopec
Patrycja Kopec
2023-07-21
Cieszę się, że trafiłam na Panią Wiolę. Książki super ❤️❤️❤️ wreszcie porządne źródło wszelkich pozycji. Do wyboru do koloru 😉 Polecam.
Iwona Podgalska
Iwona Podgalska
2023-04-01
Polecam serdecznie księgarnię. Miła obsługa, świetne książki, szybka wysyłka.
Piotr Podleżański
Piotr Podleżański
2023-03-31
Bezproblemowa wysyłka, fajne angielskie książki ,dobra cena i bardzo miła właścicielka :-)
Paulina Dzieńkowska
Paulina Dzieńkowska
2023-03-24
Serdecznie polecam księgarnię Zielona Żyrafa. Duży wybór książek anglojęzycznych dla dzieci, pani Viola przesympatyczna:) Paczka zapakowana perfekcyjnie i szybka wysyłka.
Elwira Kubiak
Elwira Kubiak
2022-01-22
Wspaniałe, przytulne miejsce dla dzieci. Polecam serdecznie
Kamil Stępkowski
Kamil Stępkowski
2021-11-26
Polecam księgarnie Zielona Żyrafa. Duży wybór książek językowych dla dzieci.

Nowości